Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

9 grudnia 2014

W dniu 08.12.2014 r. w poniedziałek w hali naszej szkoły odbył się III  Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt zorganizowany przez Pana Tomasza Dąbrowskiego wraz z Dyrekcją szkoły. Do turnieju zostały zaproszone dwie szkoły: Gimnazjum ze Stanisławowa Pierwszego i I LO Norwid z Wyszkowa.  Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły. Mecze rozgrywane były systemem ,, każdy z każdym ‘’.

Wyniki meczów:

1. ZS Nr 3 ,, A ‘’  – Gimnazjum / 2: 1 /
  2. ZS Nr 3 ,, B ‘’  – I LO Norwid / 0 : 2 /
  3. Gimnazjum  – I LO Norwid / 2 : 0 /
  4. 4.       ZS Nr 3 ,, A ‘’  – ZS Nr 3 ,, B ‘’ / 2 : 0 /
  5. ZS Nr 3 ,, B ‘’ – Gimnazjum  / 0 : 2 /
  6. 6.       I LO Norwid – ZS Nr 3 ,, A ‘’ / 1 : 2 /

Ostateczna kolejność w turnieju:

I miejsce – ZS Nr 3 ,, A ‘’

II miejsce – Gimnazjum w Stanisławowie Pierwszym

III miejsce – I LO Norwid

IV miejsce – ZS Nr 3 ,, B ‘’

Statuetkę MVP  turnieju, decyzją opiekunów zespołów oraz sędziego otrzymała Aleksandra Szymanowska z ZS Nr 3 ,, A ‘’.

Pierwsze trzy miejsca były nagrodzone wspaniałymi pucharami ufundowanymi przez Radę Rodziców.

Składy naszych drużyn:

ZS Nr 3 ,, A ‘’ – Wiktoria Światkowska, Laura Morawska, Monika Krynicka z kl. I LOS; Ewa Abramczyk z kl. II LOS; Natalia Ciach, Milena Falba z kl. I TI; Aleksandra Szymanowska z kl. III LOI.

ZS Nr 3 ,, B ‘’ – Słowikowska Klaudia, Wasilewska Milena, Karolina Orłowska, Jagielska Klaudia, Sandra Wróbel,Maryla Modzelan, Wilkowska Natalia, Angelika Piecuska z kl. II LOI.

Wszystkim serdecznie gratuluje sportowego współzawodnictwa i zapraszam za rok na kolejny turniej.

Ze sportowym pozdrowieniem, organizator  zawodów

Pan Tomasz Dąbrowski.