Powiatowe Zawody Pływackie

24 lutego 2016

Dnia 24.02.2016r na pływalni „Błękitna” w Wyszkowie odbyły się Powiatowe Ponadgimnazjalne  Zawody Pływackie. Do rywalizacji stanęli uczniowie 1LO,ZS1, CEZiU i ZS3. Poza konkursem, w celach treningowych popłynęli także uczniowie klas pływackich Gimnazjum nr1.

Każdy uczestnik zawodów miał prawo startu w dwóch konkurencjach indywidualnych i sztafecie. Rozegrano wyścigi na 50m w stylach: dowolnym,grzbietowym,klasycznym i motylkowym,

w kategorii dziewcząt i chłopców. Następnie wystartowały sztafety 4x25m stylem dowolnym.

Nasi reprezentanci uplasowali się na medalowych miejscach:

Klaudia Wilczyńska z 1LEB zajęła 2m na 50m stylem dowolnym i 50m stylem motylkowym,

Kamil Skrocki z 3LOE -2m na 50m stylem grzbietowym,

Kacper Deluga z 3LOI – 3m na 50m stylem grzbietowym,

Karol Puławski z 1LOI-2m na 50m stylem klasycznym,

Paweł Stokarski z 4TE-2m na 50m stylem motylkowym.

W rywalizacji sztafet 4x25m stylem dowolnym dziewczęta z ZS3 wygrały,. natomiast chłopcy zajęli 2 miejsce. Zawodnikom gratulujemy!

M.S