Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

14 stycznia 2017

olimpiada-logo-big

W naszej szkole odbył się etap szkolny Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia.

Celem olimpiady jest wykształcenie wśród młodzieży potrzeby dbania o własne zdrowie oraz kształtowanie umiejętności niezbędnych do ochrony i doskonalenia zdrowia poprzez:

1. rozbudzanie zainteresowania własnym zdrowiem i problematyką prozdrowotną;
  2. prowadzenie edukacji dotyczacych czynników zagrażających zdrowiu oraz sposobów ochrony zdrowia;
  3. inspirowanie młodzieży do podejmowania na terenie szkoły lub poza nią różnych działań promujących zdrowy styl życia.

Laureatami etapu szkolnego zostali:

1. Eliza Rogulska kl. III LOI
  2. Zuzanna Sarnacka kl. I LZB
  3. Milena Szerzeń kl. I LZB

Klaudia Deptuła kl. III LOS

Karol Puławski kl. II LOI

Naszą szkołę w etapie rejonowym, który odbędzie się 26.01.2017r reprezentowała będzie Eliza Rogulska.  Życzymy powodzenia.

Agnieszka Zdrojewska