Zegnamy maturzystów.

W ostatni piątek kwietnia 2017 roku odbyło się uroczyste zakończenie nauki w klasach maturalnych ZS3.  Do abiturientów zwróciła się pani dyrektor Elżbieta Michalik, przypominając, że szkołę kończy 164 uczniów w 6 klasach LO i technikum. Wyróżniający się otrzymali nagrody książkowe i statuetki. W obecności całej społeczności szkolnej nastąpiło przekazanie sztandaru pocztowi reprezentującemu klasy młodsze. Spotkanie było również okazją do uczczenia rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Do zgromadzonych przemówili m.in. ksiądz Mateusz Cymek oraz reprezentujący rodziców Beata Gardocka i Konrad Krawczyk, a ponadto – w imieniu uczniów klas młodszych – Wiktoria Pamrowska i Piotr Szydlik.

Po zakończeniu części oficjalne wyświetlono film przygotowany przez Patrycję Chełmicką z klasy 2LOL dotyczący stanu wiedzy o Konstytucji 3 Maja a następnie wyświetlono prezentację dotyczącą tego wydarzenia, przedstawioną przez Michała Krawczyka z kl. 2LOI. Zebrani mogli podziwiać występ wokalny uczennicy Natalii Sieńkowskiej oraz występ sportowy – Jarosława Świercza z klasy 4TE i Pawła Runo (absolwenta szkoły).

 

Nagrodzeni i wyróżnieni  w czasie uroczystości zostali:

Zaszczyt wpisania do „złotej księgi absolwentów” (prawo do takiego wpisu mają uczniowie z najlepszymi wynikami w danej klasie):

3LOE – Sylwia Kryszkiewicz;

3LOI – Katarzyna Szczerba i Kamil Szustak;

3LOL – Iwona Rogalska  ;

3LOS – Konrad Skoczeń;

4TE – Jarosław Świercz;

4TI – Mateusz Zając.

 

Nagrody książkowe – za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali:

Sylwia  Kryszkiewicz 3LOE
Klaudia  Kaput 3LOE
Kamil  Szustak 3LOI
Katarzyna  Szczerba 3LOI
Karolina Bralewska 3LOI
Eliza  Rogulska 3LOI
Natalia  Kowalska 3LOI
Justyna  Oleksiak 3LOI
Bartosz  Sobieski 3LOI
Marlena  Szczesna 3LOI
Katarzyna  Gierek 3LOI
Paulina  Świeżek 3LOI
Iwona Rogalska 3LOL
Sylwia Puścian 3LOL
Weronika Skalik 3LOL
Tobiasz Nowakowski 3LOL
Dominik Bakula 3LOL
Konrad  Skoczeń 3LOS
Kornelia Kisiel 3LOS
Jarosław Świercz 4TE
Rafał Borowski 4TE
Kalina Kuczyńska 4TE
Monika Bereda 4TE
Paweł Białousz 4TE
Mateusz Zając 4TI
Marek Chudy 4TI
Dawid Nowakowski 4TI
Jakub Jończyk 4TI

 

Nagrody statuetki za osiągniecia sportowe:

  1. Wiktoria Światkowska kl. III LOS
  2. Monika Krynicka kl. III LOS
  3. Łukasz Jagielski kl. III LOS
  4. Karolina Nadaj kl. III LOS
  5. Karolina Pokraśniewicz kl. IIILOS
  6. Paulina Pokraśniewicz kl. III LOS
  7. Kornelia Kisiel kl. III LOS
  8. Konrad Skoczeń kl. III LOS
  9. Dawid Kalinowski kl. III LOS
  10. Szymon Skura kl. IV TI
  11. Dawid Grzywacz kl. IV TI
  12. Adam Wojtkowski kl. IV TE
  13. Łukasz Wiesiołek kl. IV TE
  14. Kacper Borek kl. III LOI
  15. Piotr Gałązka kl. III LOL

 

Nagrody dodatkowe:

  • Za aktywność społeczną na forum szkolnym i pozaszkolnym:

Dawid Nowakowski (m.in. Teatr Farsa i PaT) i Mateusz Zając (m.in. zespół muzyczny, radiowęzeł), Albert Królikowski (m.in. zespół muzyczny) z kl. 4TI oraz Bartosz Sobieski z kl. 3LOI (m.in. zespół muzyczny), Adam Wojtkowski z kl. 4TE (m.in. samorząd szkolny i zespół muzyczny), Natalia Rosa (za pracę w gazetce „Echo Ttójki”) i Izabela Prus (m.in. samorząd szkolny) z kl. 3LOE.

Ponadto – wszyscy uczniowie ze średnią min. 4,0 otrzymali okolicznościowe dyplomy.

 

„Złota dwudziestka” uczniów z najlepszymi wynikami w nauce:

1

Kamil Szustak

5,00

3LOI

2

Katarzyna Szczerba

5,00

3LOI

3

Karolina Bralewska

4,94

3LOI

4

Rogalska Iwona

4,89

3LOL

5

Puścian Sylwia

4,78

3LOL

6

Świercz Jarosław

4,78

4TE

7

Sylwia Kryszkiewicz

4,75

3LOE

8

Skalik Weronika

4,74

3LOL

9

Eliza Rogulska

4,72

3LOI

10

Nowakowski Tobiasz

4,68

3LOL

11

Bakula Dominik

4,68

3LOL

12

Natalia Kowalska

4,67

3LOI

13

Skoczeń Konrad

4,67

3LOS

14

Zając Mateusz

4,67

4TI

15

Borowski Rafał

4,58

4TE

16

Klaudia Kaput

4,55

3LOE

17

Justyna Oleksiak

4,50

3LOI

18

Bartosz Sobieski

4,50

3LOI

19

Marlena Szczesna

4,50

3LOI

20

Katarzyna Gierek

4,50

3LOI