Dzień patrona

19 czerwca 2017

Dnia 19.06.17r w naszej szkole świętowaliśmy dzień patrona –Jana Kochanowskiego. Klasa 2LOI oraz 2LOL przygotowały teleturniej na wzór telewizyjnego programu „Kocham Cię, Polsko!”. Konkurencje dotyczyły życia szkoły oraz Jana Kochanowskiego. W konkursie brały udział dwie drużyny, składające się z uczniów klas pierwszych pod przewodnictwem Sebastiana Klimaszewskiego z klasy 2LOI oraz Pauliny Sobotki z klasy 2LOL. Drużyny musiały zmierzyć się m.in. z pytaniami na temat szkoły i patrona, muzycznymi zagadkami i rozpoznaniem nauczycieli z parodiującego ich filmiku. Uroczystość poprowadziły uczennice klasy LOI- Gabriela Chełchowska oraz Izabela Brzezińska. Publiczność bardzo zaangażowała się w zabawę i wspierała swoich faworytów. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i wspaniałą zabawę.

Klasa 2LOI