Ogłoszenia bieżące

18.04.2024 r. – próbne egz. z kw. zaw.

1. Uczniowie kl. 3TE na 3 i 4 godz. lekcyjnej piszą próbny egz. pisemny z kw. EKA.04 – gr. 1 w sali B.0.3, gr.2 w sali B.0.2. Zajęcia z sali B.0.3 na 4 godz. lek. przeniesione są do sali C.0.1.
  2. Uczniowie kl. 3TR na 7, 8, 9 i 10 godz. lek. w sali C.3.2 piszą próbny egzamin praktyczny z kw. EKA.05.

Zajęcia uczniów kl. 3TE i 3TR przed i po egzaminach odbywają się wg planu.

Grażyna Witkowska

Dzień Otwarty ZS3 – 25.04.2024 r. (więcej informacji na plakacie); prośba o zaangażowanie szczególnie klas drugich oraz o informowanie kandydatów do szkoły.

Adam M. Mickiewicz

////

Wycieczka uczniów ZS3 do Włoch (15- 20 IV 2024r.). Uczniowie kl. 2 LEb, którzy nie uczestniczą w wycieczce pracują zgodnie z planem kl. 2 LEa i 2 LL. Do wykorzystania sale lekcyjne po kl. 2 LEB.

…………………………………..

19 IV 2024 (piątek)

• W tym dniu odbędzie się po raz kolejny Akcja Żonkile upamiętniająca 81 rocznicę wybuchu powstania  w getcie warszawskim – największego zrywu zbrojnego Żydów podczas II wojny światowej. Tego dnia  rozdawane będą symboliczne papierowe żółte żonkile, które w tym roku szkolnym wykonali własnoręcznie uczniowie klas :  ILL, ILEA, ILEO/ILI, IILL oraz  IILEO/IILI.  Wszystkich  uczniów proszę o chwilę refleksji i zadumy. Koordynatorem akcji jest p. A. Zawadzka.
    G. Witkowska
  • Udział 5 ucz. ZS3 w II etapie konkursu English Master , który odbędzie się w s. G.1.3, w godz. od 9.55 do 11.00. W związku z tym zajęcia z s. G.1.3 zostają przeniesione odpowiednio na 4 i 5 godzinie lekcyjnej do s. C.1.5 i D.3.3.
  • W tym samym samym dniu na 6 g. lekcyjnej ucz. kl. 5 TI5 i wybrani uczniowie z pozostałych klas maturalnych uczestniczą w spotkaniu z przedstawicielem straży. Natomiast grupa uczniów (23 osoby) z klas maturalnych na 7 godzinie lekcyjnej spotkają się z przedstawicielem policji.  Spotkania odbędą się w sali C 0.6. W związku z tym zajęcia z sali C.0.6 na 6 i 7  godz. zostają przeniesione do A.1.2.
  • Poza tym ucz. ZS3 wraz z op. KY wyjeżdżają do Warszawy na Ogólnopolską Olimpiadę Zdrowia PCK (etap Okręgowy XXXI edycji), a także na olimpiadę wiedzy o Unii Europejskiej w Ostrołęce.
  • Ucz. ZS3 wraz z op. MG i ZZ wychodzą do Domu Kultury na uroczystość wręczenia nagród dla najlepszych sportowców Powiatu Wyszkowskiego.

Zajęcia z sali A.4.1.b zostają przeniesione na 4 g. do s. B.1.5, 5 i 6 g. do s. B.1.6, na 7 g. do s. B.2.6.

E. Sawicz- Bakuła

22 IV 2024 (poniedziałek)

• Wycieczka uczniów kl. 3 LL i 3 LE wraz z opiekunami AA, KS, AW do Warszawy. W programie wizyta w Planetarium przy Centrum Nauki Kopernik i projekcja filmu ” Narodziny Ziemi” oraz filmu ” Czerwone maki”. Uczniowie kl. 3 LL, którzy nie uczestniczą w wycieczce pracują zgodnie z planem kl. 3 LI. Do wykorzystania sale lekcyjne po kl. 3 LL i 3 LI.
  • Wyjście uczniów kl. 3 TP/TR, 2 LZ, 3 LZ, 2 TI, 2 LL, 2LI/LEO (wraz z op. PA, MS, MI, KG, KN, AK) do Domu Kultury na spektakl Narodowego Teatru Edukacji pt. ” Dziady”. Uczniowie będą nieobecni na zajęciach na 8 i 9 godzinie lekcyjnej.

E. Sawicz- Bakuła