Andrzejki 2022 w ZS3

29 listopada 2022

W dniu 29 listopada 2022r. w ZS3 odbyły się andrzejki powiązane ze zbiórką charytatywną.

Wydarzenie odbywało się w godzinach od 10.30 do 14.00. W tym czasie klasy, które wcześniej wyraziły chęć wzięcia udziału, kolejno zostawały proszone na 15 minut w czasie trwania lekcji, by uczestniczyć w imprezie .

Po wpłaceniu symbolicznej kwoty na cele dobroczynne, każda osoba mogła skorzystać z dowolnej liczby wróżb: losowanie przedmiotów o symbolicznych znaczeniu, przekłuwanie andrzejkowych serc  z imionami, rzucanie monety, wróżenie z kart i wiele innych.

Wróżbom towarzyszył również poczęstunek ciastem, które upiekli uczniowie naszej szkoły, był on także częścią zbiórki.

Razem udało nam się uzbierać kwotę ok 960 zł, za co bardzo serdecznie dziękujemy zaangażowanym.

Z zebranych pieniędzy  w imieniu samorządu szkolnego – kierująca imprezą Wiktoria Gaszczyńska, zakupiła prezenty mikołajkowe dla podopiecznych Domu Dziecka w Wyszkowie. Zostały one wręczone w 6.12 przez Mikołaja i jego elfy (reprezentantów uczniów kl 4TE ).

Pozostałe pieniądze przekazane zostały uczennicom 3LZ  dla rodziny z gminy Somianka, której spalił się dom.

Dziękujemy za uczestnictwo całej społeczności ZS3 za okazane serce .

Małgorzata Kłos 4TE

Odnośniki