Andrzejki w Zespole Szkół Nr 3!

30 listopada 2017

30 listopada to znany przez każdego pod nazwą Andrzejek dzień wróżb. To właśnie one, zgodnie z tradycją, powinny być główną atrakcją, jednakże my postanowiliśmy urozmaicić ten dzień. W ramach Andrzejek, uczniowie Zespołu Szkół Nr 3 mogli wykazać się kreatywnością, przebierając się za cokolwiek im się wymarzyło. Postacie z książek, filmów, seriali, a nawet zwykłe zwierzęta! Wybór był niezwykle szeroki i nie zawiedliście nas ani trochę ilością, starannością nad doborem i jakością strojów! Osoby, które był przebrane, rzecz jasna, nie były tego dnia odpytywane podczas lekcji. Ponadto, w szkole odbył się konkurs na najlepiej przebraną klasę – koordynatorzy całego przedsięwzięcia, tj. Mateusz Tryfon, Patrycja Chełmicka oraz Jakub Łukasiak zrobili zdjęcia każdej klasie i na podstawie ilości przebranych osób i jakości strojów wybrali jedną klasę, która w nagrodę otrzymała dzień bez pytania! W pełni przebranych klas było kilka, jednakże zwycięzcą została klasa 1LZB! Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział i wkład w ten dzień!

Wiktoria Ambroziak, 3LOL

Odnośniki