Andrzejkowy powrót do korzeni

18 grudnia 2012

W dzień Świętego Andrzeja licealiści z Zespołu Szkół nr 3 im Jana Kochanowskiego w Wyszkowie udali się do Przedszkola nr 9 „Bajka” w Wyszkowie. Celem tego spotkania była integracja .Uczniowie klasy 2 LOI pod opieką pani Alicji Usielskiej obchodzili ten magiczny czas z dziećmi z przedszkola. Nasi uczniowie pomagali milusińskim w przygotowaniu wróżb i zabaw andrzejkowych. Starsi koledzy mieli możliwość wrócić , choć na chwilę do kraju lat dziecinnych, do wymarzonego i utęsknionego Edenu. Według relacji obu grup zabawa była wspaniała. Przedszkolaki i licealiści chcieliby się ponownie spotkać , jeśli zapadnie podobna decyzja. Po wspólnej zabawie uczestnicy spotkania zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Pani dyrektor Ewa Karpińska serdecznie podziękowała za pomoc w zorganizowaniu Andrzejek i zaprosiła do ponownego odwiedzenia przedszkola. Uczniowie wyrazili swoje zadowolenie i obiecali wrócić do swoich małych kolegów.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odnośniki