Biegi przełajowe

14 kwietnia 2018

W sobotę 14 kwietnia pięcioro uczniów reprezentowało nasza szkołę na międzypowiatowych biegach przełajowych w Ostrołęce. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych nasze uczennice miały do pokonania dystans 1,500 metrów, a chłopcy rywalizowali na dystansie długości 2000 metrów.

Najlepiej z naszej szkoły zaprezentowała się Dominika Zwalińska, uczennica klasy 1LZB, która wywalczyła brązowy medal. Reszta uczniów naszej szkoły uplasowała się w pierwszej dwunastce, co dało kwalifikacje do dalszego etapu zawodów na szczeblu województwa mazowieckiego, a byli to: Aleksandra Zawadzka 1LOI, Anita Piotrowska 4 TI, Daniel Ponichtera 3 TI oraz Jakub Orłowski 2 LZB. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Opiekunami na zawodach byli p. Mateusz Gąsiewski i  p. Krzysztof Ostrowski.

Odnośniki