Bluzy i akcesoria z logiem szkoły

23 listopada 2021

Hej! Przedstawiamy wam projekt bluz szkolnych, t-shirtów oraz akcesoriów, na których znajduje się logo naszej szkoły wraz z tabelą rozmiarów.
Zaprojektowaliśmy nowy wzór, różniący się od tego z ubiegłych lat, zachęcamy do wglądu! Artykuły są bardzo dobrej jakości. Poniżej załączone są dodatkowe informacje odnośnie produktów i składania zamówień

Bluzy i akcesoria z logiem szkoły

Bluzy i akcesoria z logiem szkołyBluzy i akcesoria z logiem szkoły

*Artykuły mają swoje minimum sprzedażowe, od których zależy zamówienie przez nas danych produktów.
•Bluza  – 20 zamówionych sztuk
•T-shirt – 20 zamówionych sztuk
•Torba – 20 zamówionych sztuk
•Skarpetki – 50 zamówionych par

Poniżej znajduje się link do wydarzenia na portalu społecznościowym Facebook, do którego zapewne większość z was ma wgląd. Zapraszamy! Czeka was tam super KONKURS zorganizowany w zawartej przez nas współpracy z marką „BeREBEL”.

fb.me/e/1lOyTW6Xy

•To nie wszystko! Bluzy i koszulki można spersonalizować! Może macie swoją super ksywkę, po której jesteście rozpoznawani? Może skusilibyście się na to, by widniała na plecach waszej bluzy, bądź koszulki?
Koszt takiej haftowanej personalizacji wynosi +15zł do ceny bluzy, koszulki
*W przypadku drużyny siatkarskiej; imię + duży numer na plecach +20zł do ceny bluzy
•Nasz nowy wzór znajdujący się na lewej piersi wynosi 8/10cm.

Skład produktów:
•Bluza z kapturem- 90% bawełna 10% poliester
•Bluza bez kaptura- 90% bawełna 10% poliester
•T-shirt- 100% bawełna
•Skarpetki-100% bawełna
•Torba- 100% bawełna

Wszystko jest szyte w polskiej szwalni! Zamówienia składajcie do gospodarzy swoich klas od 24.11.2021r. (środa) do 01.12.2021r. (środa)

Samorząd uczniowski 🙂