Bluzy i koszulki ZS3

22 września 2022

Hej! Przedstawiamy wam projekt bluz szkolnych i t-shirtów na których znajduje się logo naszej szkoły wraz z tabelą rozmiarów.
Po raz kolejny podejmujemy współpracę z zaufaną przez nas firmą, stad mamy pewność, że artykuły są bardzo dobrej jakości załączone są dodatkowe informacje odnośnie produktów i składania zamówień.

•To nie wszystko! Bluzy i koszulki można spersonalizować! Może macie swoją super ksywkę, po której jesteście rozpoznawani? Może skusilibyście się na to, by widniała na plecach waszej bluzy, bądź koszulki?
Koszt takiej haftowanej personalizacji wynosi +15zł do ceny bluzy, koszulki
*W przypadku drużyny sportowej; imię + duży numer na plecach +20zł do ceny bluzy
•Nasz nowy wzór znajdujący się na lewej piersi jest rozmiaru 8/10cm.

CENY
• Bluza z małym haftem
– Bez kaptura HOMMIE 114,00zł
– Z kapturem HOODY 124,00zł
• T-shirt z małym haftem
– Męski SKULLER 40,00zł
– Damski SKULLERIN 40,00zł

Skład produktów:
•Bluza z kapturem- 90% bawełna 10% poliester
•Bluza bez kaptura- 90% bawełna 10% poliester
•T-shirt- 100% bawełna

*Artykuły mają swoje minimum produkcyjne, od których zależy zamówienie przez nas danych produktów.
•Bluzy  – 20 zamówionych sztuk
•T-shirt – 20 zamówionych sztuk

Wszystko jest szyte w polskiej szwalni! Zamówienia składajcie do gospodarzy swoich klas od 26.09.2021r. (poniedziałek) do 30.09.2021r. (piątek)