Dekoracje świąteczne sal

20 grudnia 2013

W ostatnim dniu przedświątecznym, tj. w piątek 20 grudnia 2013 roku przeprowadzono przegląd sal lekcyjnych pod względem ich dekoracji świątecznej. Sale obejrzała komisja w składzie: Lidia Chmielewska, Mateusz Gąsiewski i Jerzy Sasin, z udziałem przedstawiciela uczniów, Marcina Ochmańskiego. Wyniki ogłosiła p. dyrektor Elżbieta Michalik  (podkreślając gustowny i stonowany wygląd udekorowanych odświętnie sal) w czasie uroczystego spotkania z udziałem całej społeczności szkolnej.

Przyznano aż pięć miejsc pierwszych – klasom za dekorację sal:

3TE –  s. 2

2LEA – s. 10

2LOI – s. 11

4TI – s. 14

1LOI – s. 29

Miejscami drugimi wyróżniono dwie klasy:

1LOS – s. 12

3TI – s. 34

Miejsce trzecie zajęły dwie klasy:

1TI – s. 5

1LOE – s. 8

Przy ocenie komisja kierowała się następującymi kryteriami:

– jakość dekoracji pod względem plastycznym;

-zbieżność z klimatem świąt Bożego Narodzenia;

– nakład pracy; – oryginalność ekspozycji;

– praktyczność /np. możliwość przechowania i odtworzenia jej w przyszłości/

AMM

Odnośniki