Dni nauki

25 czerwca 2013

W dniu 04.06.2013 r. uczniowie Zespołu Szkół Nr 3 uczestniczyli w III Wyszkowskim Dniu Nauki, który odbył się w Zespole Szkół w Rybienku Leśnym pod hasłem „Połącz naukę z pasją”.

Uczniowie klasy I technikum ekonomicznego przygotowali, wykonali i zaprezentowali trzy projekty :

1. Zasady savoir vivre w biznesie – uczniowie Milena Siemieniewska, Sandra Szydłowska, Katarzyna Szymańska, Kinga Brejnak, Katarzyna Kochańska, Eryk Wachowicz, Hubert Żabik
  2. Organizacja spotkań służbowych – uczniowie Ewelina Zagumna, Monika Zagumna, Anna Urbaniak, Anna Rogulska, Ilona Bulik, Damian Oleksiak
  1. Moda w biznesie – uczniowie Agnieszka Lewandowska, Aneta Brejnak, Milena Paź, Katarzyna Nowakowska, Paulina Piątkowska, Albin Kisiel, Damian Kulesza, Dominik Kulesza
  1. Opiekunkami i koordynatorkami projektów były nauczycielki przedmiotów ekonomicznych p. Aneta Pękul i p. Joanna Świętoń.

Realizowane w Zespole Szkół Nr 3 projekty Leonardo Da Vinci z funduszy unijnych przedstawiała Patrycja Dawidzka z kl. III technikum ekonomicznego, uczestniczka wyjazdu Zagraniczny staż w Hiszpanii kluczem do europejskiej mobilności”.