Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1LOE [społeczno-ekonomiczna]
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 3


Nazwisko, Imię
Abramczyk, Paulina
Andrych, Aleks
Bartosiak, Wiktoria
Chodyna, Izabela
Ciecierska, Michalina Julia
Czaplicka, Agata
Deluga, Klaudia
Dudzik, Martyna
Godleś, Klaudia
Grześkiewicz, Oliwia
Jackowska, Wiktoria
Jakubczak, Beata
Kamińska, Klaudia
Kiełczewska, Kamila
Kmoch, Aleksandra Iwona
Kmoch, Julianna
Kowalczyk, Monika
Książak, Dominika
Lipińska, Aleksandra
Łukasiewicz, Dawid
Piórkowska, Agnieszka
Reniewicz, Natalia
Rosłoniec, Oliwia
Rozenek, Kacper
Wierzba, Angelika
Wójcik, Aleksandra
Wójcik, Wiktoria
Wróbel, Aleksandra
Zalewska, Marcela
Zdunek, Klaudia Weronika

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 110.8



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1LOI [Matematyczno-informatyczna]
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 3


Nazwisko, Imię
andrych, Jan
Bialik, Sandra
Borek, Izabela
Bralewski, Konrad
Bryk, Julia
Gajc, Julia Sylwia
Grzegorczyk, Weronika
Jarosz, Adam
Kaczyńska, Kinga
Kmiołek, Zuzanna
Kowalczyk, Aleksandra
Kownacka, Wiktoria
Kurowski, Kacper
Lalak, Natalia
Lewandowski, Filip
Makowski, Hubert
Mękała, Oliwia
Najmoła , Łukasz
Piątek, Aneta
Piątek, Kacper
Pielak, Mateusz
Powierza, Wiktoria
Rogulska, Aleksandra
Skoczeń, Natalia
Stępkowska, Milena
Stysiak, Aleksandra
Ślubowski, Hubert
Tryfon, Michał
Wicińska, Izabela
Zalewska, Kornelia

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 119.6



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1LOLh [Lingwistyczno-humanistyczna]
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 3


Nazwisko, Imię
Bloch, Iwona
Boroń, Aleksandra
Brzezińska, Julia
Fedorczyk, Klara,Elżbieta
Gierlicka, Olivia
Gołębiewska, Julia
Grzegorczyk, Sandra
Jagiełło, Bartosz
Kalinowska, Julia
Kuchta, Katarzyna
Łaska, Aleksandra
Najmoła, Maria Katarzyna
Nieborek, Oliwia
Ofman, Maciej
Oleksiak, Aleksandra
Piotrowicz, Laura
Piórkowska, Oliwia
Pochmara, Patryk
Powierza, Dawid
Puławska, Kinga
Rozenek, Weronika
Składanek, Natalia
Soliwoda, Szymon
Szuba, Patrycja Sandra
Turek, Justyna
Wieczorek, Katarzyna
Wilczyńska, Oliwia
Witkowski, Michał
Zielińska, Aleksandra
Żmijewska, Natalia

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 100.4



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1LOZ [Prozdrowotno-przyrodnicza]
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 3


Nazwisko, Imię
Baranowska, Olga
Buźniak , Weronika
Ciok, Weronika
Dzięgielewska, Klaudia
Garbacz, Olga
Groszyk, Andżelika
Janczewska, Patrycja
Kisiel, Kryspin
Kowalski, Dominik
Krawczyk, Angelika
Kulasiński, Karol
Makowska, Nina
Mróz, Mikołaj Damian
Nowosielska, Julia
Oliasz, Julia
PAWLAK, ANGELIKA
Poleska, Paulina
Pudłowska, Aleksandra
Puławska, Julia Emilia
Puławska, Katarzyna Ewa
SIEMIĄTKOWSKA, NATALIA
Skoczeń, Agata
Stawiecka, Agata
Szymańska, Weronika
Wielgolewski, Mateusz
Wiśniewska, Julia
Wojtkowski, Przemysław
Wrzesiński, Piotr
Żukowska, Marta
Żurawska, Małgorzata

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 111.6



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1TE [technik ekonomista]
Technikum w Zespole Szkół Nr 3


Nazwisko, Imię
Ciach, Mateusz
Ciszkowski, Piotr
Dylewska, Patrycja
Gierek, Konrad
Kaszuba, Michał
Kielan, Małgorzata Karolina
Kisiel, Katarzyna
Kołodziejczyk, Dominika
Kowalczyk, Jakub
Książak, Oliwier Maksymilian
Kuchta, Dawid
Kwiatkowska, Amelia
Lekso, Maja
Mikołajewski, Jan
Mróz, Adam
Orłowska, Zofia
Pawłowska, Izabela
Przyborowska, Daria
Przydatek, Alicja
Sieńkowski, Jakub
Skrzypek, Klaudia
Sochaczewski, Paweł
Szabelska, Klaudia
Szurawski, Szczepan
Wróbel, Marek
Zalewska, Marta
Zdunek, Mikołaj
Żebrowska, Beata

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 95.4



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1TI [technik informatyk]
Technikum w Zespole Szkół Nr 3


Nazwisko, Imię
Andryszczyk, Bartłomiej
Baranowski, Piotr
Ciumaj, Kamil
Galuba, Szymon
Groszyk, Dawid
Jastrzębski, Tobiasz
Kamiński, Jakub
Kępka, Klaudia
Konopiński, Andrzej
Krajewski, Krystian
Kujawa, Jakub
Kurzepa, Kamil
Lipiński, Jakub
Maciałek, Szymon
Mróz, Damian
Ochędowski, Jakub
Pawlik, Piotr
Sakowicz, Bartłomiej
Siemek, Maksymilian
SITEK, BARTOSZ
Skoczeń, Krystian
Sobotka, Piotr
Staniszewski, Klaudiusz
Tarnożek, Piotr Paweł
Tryc, Kacper
Wiśniewski, Jakub
Wójcik, Mateusz
Zając, Mikołaj Adam
Zalewski, Jakub
Zdziera, Jakub

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 113