Drodzy czytelnicy szkolnej gazetki „Echo Trójki”!

11 kwietnia 2022

Za oknami już na dobre zagościła wiosna, najpiękniejsza pora roku, przed nami Wielkanoc.  W tym czasie z  przyjemnością prezentujemy wam kolejny –  kwietniowy numer gazetki szkolnej. W nim oczywiście artykuł Mai Falby o sposobach  celebrowania  wiosny w różnych kulturach.  Z kolei Zuzanna Zdziarstek zachęci was do przeczytania w wiosennym czasie książki „Trzy kroki od siebie”, opowiadającej o nastolatkach zmagających się z mukowiscydozą. W świat swojej pasji zabierze was Kasia Stokarska, która pokaże, jak wspaniałym sportem jest jazda konna.  W numerze, dzięki Mikołajowi Deptule,  nie zabraknie literackich refleksji o tragicznych  wydarzeniach dziejących się za naszą wschodnią granicą. Zajrzyjcie, przeczytajcie, bo warto!

W imieniu redakcji

Agata Marciniak