Dzień Ekonomisty 2021

8 czerwca 2021

Ekonomista to człowiek pracujący na polu szeroko pojętych nauk ekonomicznych, znajdujący pracę w wielu dziedzinach gospodarczych, m.in. w gronie bankowców, rachunkowców (księgowych), finansistów, aktuariuszy, towaroznawców, różnych praktyków gospodarczych i przedstawicieli wielu innych ekonomicznych zawodów.

Dzień Ekonomisty 2021

Ekonomista to człowiek, który znajdzie pracę prawie w każdej dziedzinie życia gospodarczego

Link (prezentacja o zawodzie ekonomisty)

Ekonomista to człowiek, który może zostać wybitnym naukowcem