Dzień Nauk Ścisłych podczas Dni Patrona

20 czerwca 2022

W dniu 20.06 w naszej szkole, jak co roku odbył się Dzień Nauk Ścisłych organizowany przez uczniów klasy prozdrowotnej 3LZ4 oraz Panie Dorotę Nizińską, Anetę Kasjaniuk i Ewę Chmielińską, podczas którego swoją wiedzą mogli się wykazać uczniowie klas pierwszych – 1LL, 1TE, 1LEO/LI, 1TI, 1LE , 1TP/TR oraz 1LZ . Miał on formę programu „Jeden z dziesięciu” który poprowadziła uczennica klasy 3LZ4 – Weronika Kalinowska. Reprezentanci klas odpowiadali na pytania z zakresu matematyki, fizyki oraz chemii. Teleturniej składał się z trzech etapów, po których została wyłoniona zwycięska drużyna. Miejsce I zajęła klasa 1LEO/LI. Pozostali uczniowie rozwiązywali zadania testowe na platformie „Quizizz”, dzięki którym zostali wyłonieni Mistrzowie: Matematyki – Szymon Szychowski – 1TI, Fizyki – Katarzyna Kozłowska oraz Chemii – Aleksandra Deluga – 1LZ
Podczas rozgrywek uczniowie mieli okazję do klasowej integracji, współpracy oraz dobrej zabawy.
Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom wydarzenia należą się ogromne gratulacje.

Organizatorzy

Odnośniki