Dzień otwarty

27 kwietnia 2017

W czwartek 27 kwietnia 2017 roku gościliśmy w szkole bardzo dużą grupę gimnazjalistów. W ramach „dnia otwartego” przygotowano w hali sportowej stoiska z prezentacją poszczególnych klas i odpowiednimi materiałami reklamowymi i informacyjnymi (np. „siatki godzin” dla poszczególnych klas). Przybyli mogli zwiedzić szkołę oprowadzani przez obecnych uczniów. Mogli również wziąć udział m.in. w spotkaniu dotyczącym przyszłości zawodowej.

W przyszłym roku szkolnym planujemy uruchomienie 7 klas pierwszych o następujących kierunkach:

Liceum Ogólnokształcące (3-letnie):

1LOE (ekonomiczno-społeczna)

1LOI (matematyczno-informatyczna)

1LOL (lingwistyczno-humanistyczna)

1LOT (menadżersko-turystyczna)

1LOZ (prozdrowotna)

 

W Technikum (4-letnie):

1TE (zawód: technik ekonomista)

1TI (zawód:  technik informatyk)

Szczegóły dotyczące naszej oferty edukacyjnej – dostępne w sekretariacie szkoły. 

Odnośniki