Dzień Patrona Jana Kochanowskiego 2020

Harmonogram Dnia Patrona

9.15  Inauguracja – przemówienie p.dyr. Adama Mickiewicza na Skype w pokoju wirtualnym: a.mickiewicz.

_______________________________________________________

9.30  Film Chcemy sobie być radzi – rzecz o Janie z Czarnolasu – link na stronie szkoły.

_______________________________________________________

10.00  Zaproszenie na Dzień Nauk Ścisłych – informacja na stronie szkoły z przekierowaniem na platformę moodle.

Dostęp tylko dla uczestników konkursu.

_______________________________________________________

10.30  Zaproszenie do wysłuchania przemówień w ramach szkolnego konkursu krasomówczego –przekierowanie ze strony szkoły na platformę moodle.

_______________________________________________________

11.00  Spotkania na Skype z uczniami – Moja pasja – informacja na stronie szkoły
o spotkaniu w wirtualnych pokojach nauczycieli:

11.00- 11.20 – kl. 1 LZp – pokój d.nizinska – 2 osoby (Nikola Wyszyńska, Weronika Sosnowska); kl. 1 LIp – pokój i.skladanek – 3 osoby (Miłosz Malinowski, Jakub Wróbel, Kinga Ostrowska)

___________

11.20 – 11.40 – kl. 1 LLp pokój a.michalik – 7 osób (J. Marciniak, A. Kalata, J. Sadlik, J. Gołębiewska, J. Sarnacka, M. Borkowska, G. Rozenek); kl. 1 LOL pokój a.wydryszek – 2 osoby (Milena Pieńczuk, Roksana Sówka);

___________

11.40 – 12.00 – kl. 1 TE pokój w.zylbert-malinowska – 2 osoby (Antoni Ciskowski, Zuzanna Kaszubska); 2 LOI pokój r.szulecki – 3 osoby; 3 TE pokój a.kasjaniuk – 2 osoby (Piotr Nowak, Patryk Szczepaniak)

_______________________________________________________

12.00  Za czym tęsknię? – film wyrażający uczucia uczniów ZS3 w sytuacji pandemii – informacja o filmie link na stronie szkoły.

_______________________________________________________

12.15 – 12.30 Prezentacja wyników Dnia Nauk Ścisłych – informacja w pokoju na Skype: d.nizinska

_______________________________________________________

12.30 – 12.45 Prezentacja osiągnięć sportowych w ZS3 – (pokój wirtualny na Skype: t.dabrowski)

_______________________________________________________

13.00 Występ szkolnego zespołu From Nowhere – prezentacja muzyczna zespołu na stronie szkoły.

_______________________________________________________

13.10 – Quiz o życiu i twórczości Jana Kochanowskiego – link na stronie szkoły dostępny dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę.

_______________________________________________________

13.30 – 14.00 Prezentacje uczniów na temat patrona – Jan Kochanowski oczami uczniów – umieszczone na stronie szkoły.

_______________________________________________________

14.00 Ogłoszenie wyników głosowania podczas szkolnego konkursu krasomówczego – na Skype: a.augustynik

14.30 Zakończenie Dnia Patrona – na Skype: e.sawicz-bakula