#DZIEŃ SZPILEK

23 września 2020

#DZIEŃ SZPILEK

Drogie Panie 25 września najbliższy piątek) załóżmy szpilki 👠i… razem z Moliera2 i pomóżmy dzieciom chorym na raka!

Każda z Nas może pomóc, a do tego mieć okazję do założenia szpilek 🙂

Gorąco zapraszamy WSZYSTKIE PANIE, które posiadają szpilki do wzięcia udziału w II edycji ogólnopolskiej akcji społecznej #DzienSzpilek, której organizatorem jest Moliera2.

ABY ZROBIĆ DOBRY UCZYNEK POTRZEBUJEMY: telefon, parę szpilek i odrobinę kreatywności – tyle wystarczy by pomóc małym wojownikom z Przylądka Nadziei!

1. 25 września (piątek) 📸 zrób zdjęcie swoim szpilkom (założonym lub nie)
2. Opublikuj je 📲 jako post na Facebooku lub Instagramie z hashtagiem #DzienSzpilek
3. Pamiętaj aby post był publiczny 🌎
4. I gotowe! 🎯

Za każde takie zdjęcie na Facebooku lub Instagramie opublikowane 25 września (piątek) Moliera 2 przekaże 2 zł na rzecz fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Akcja odbyła się w ubiegłym roku na rzecz Alivia – Fundacja Onkologiczna. Opublikowano wówczas około 15 000 zdjęć, a na konto fundacji trafiło ponad 30 000 zł! W tym roku spróbujemy pobić ten rekord! Im nas więcej, tym więcej zdobędziemy środków na zakup drogich, nierefundowanych leków, sfinansowanie terapii i rehabilitacji oraz zakup nowoczesnego sprzętu do Przylądek Nadziei!

ZS3 zaprasza również do wzięcia udziału w zabawie!