Dzwonek na obiad

19 października 2017

Podczas obchodów Dnia Języków Obcych w naszej szkole miała miejsce zbiórka pieniędzy na akcję „Dzwonek na obiad” organizowaną przez Fundację Być Bardziej. Jej celem było zebranie środków na zakup ciepłych posiłków dla dzieci i młodzieży. W tym celu uczennice klasy 2LZB oraz 3LOL przygotowały ciasta i inne słodkie wypieki, które przez cały dzień mieli okazję zakupić uczniowie oraz nauczyciele szkoły, natomiast uczennice klasy 2LOL oraz 2LZA prowadziły sprzedaż specjałów kuchni europejskiej podczas trwania uroczystości. Opiekę nad akcją sprawowały pani Agnieszka Kalinowska oraz pani Izabela Zbrzeźniak. Razem udało nam się zebrać 612 zł. Dziękujemy wszystkim darczyńcom i zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji ze zbiórki, przygotowanej przez Patrycję Chełmicką z klasy 3LOL oraz Jakuba Grodzickiego z klasy 2LOI.

Małgorzata Abramczyk 2LOL