Eko – Planeta 2022

3 marca 2022

3 marca 2022r. uczniowie naszej szkoły  z klasy 2 Leo oraz 1 uczennica z klasy 1 Ll  i 3 uczniów z 3 Ti5 , wzięli udział w konkursie wiedzy ekologicznej.

To konkurs wiedzy z zakresu ekologii organizowany przy współpracy merytorycznej Studium Ochrony Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Ideą konkursu jest:

– upowszechnianie wiedzy o ochronie środowiska i zagrożeniach wynikających z rozwoju gospodarczego

– aktywizacja miłośników ojczystej przyrody poprzez prezentowanie ich osiągnięć

– poszerzanie wśród młodzieży wiedzy o przyrodzie Polski.

Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu składającego się z 30 pytań zamkniętych oraz 3 pytań otwartych. Najlepszy wynik uzyskała Julia Nowak z klasy 2 Leo, która otrzymała nagrodę książkową oraz dyplom. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy oraz zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Eko – Planeta 2022