„English Grammar Masters” wyniki konkursu

7 grudnia 2021

We wtorek 16 listopada 2021 roku w naszej szkole odbył się szkolny konkurs gramatyczny pt. „English Grammar Masters”. Konkurs był skierowany do osób, dla których gramatyka angielska jest przyjemnym wyzwaniem. Uczniowie zmierzyli się z różnymi zadaniami gramatycznymi z poziomu rozszerzonego np. tłumaczenie fragmentów zdań, transformacje , czy też słowotwórstwo.  Test składał się z 4 zadań, 40 punktów to maksymalna nota, którą można było uzyskać.

A tak prezentują się wyniki:

I miejsce –  Kacper Tryc 4TI

II miejsce – Magdalena Borkowska 3 LL4, Zuzanna Zdziarstek 2 LL

III miejsce – Julia Chmiel 3 LOL, Julia Marciniak 3 LL4, Kasjan Szwejda 3 LE4

Wyróżnienia: Mikołaj Zając 4 TI, Kajetan Michalik 3LOL

Gratulujemy Zwycięzcom, dziękujemy Wszystkim za udział i zachęcamy do uczestnictwa w przyszłym roku szkolnym!

Organizatorzy

Matylda Kryszkiewicz
Agnieszka Kalinowska

Odnośniki