Finałowa Gala Turnieju Trójgamicznego w Warszawie.

15 czerwca 2022

Grupa młodych programistów z naszej szkoły, biorących udział w zmaganiach Turnieju Trójgamicznego pojechała na galę finałową w Warszawie w dniu 15 czerwca 2022r. pod opieką pani Katarzyny Buźniak i pana Michała Łobacza. Podczas uroczystości zostały zaprezentowane trailery i gry zespołów z całej Polski, które dobrnęły do finału. Nasz zespół Enfera pod przewodnictwem leadera Patryka Kurzątka uzyskał 657 pkt w klasyfikacji generalnej, co dało 2 miejsce w kantonie Białystok, 3 miejsce w Szkole Gimnazjonu Wschód i 8 miejsce w klasyfikacji krajowej. To był bardzo miły i owocnie spędzony czas. Każdy uczestnik wrócił do domu bogatszy w nowe doświadczenia i pomysły.

Gratulujemy uczestnikom sukcesu!

Trailer Enfery możesz obejrzeć tu:  https://www.youtube.com/watch?v=M6LT75jdLVw

 

Finałowa Gala Turnieju Trójgamicznego w Warszawie.
Finałowa Gala Turnieju Trójgamicznego w Warszawie.
Finałowa Gala Turnieju Trójgamicznego w Warszawie.
Finałowa Gala Turnieju Trójgamicznego w Warszawie.

Odnośniki