Gimnazjaliści z wizytą w Zespole Szkół Nr 3 w Wyszkowie – Dzień Otwarty

26 kwietnia 2018

Zgodnie z coroczną tradycją  –   26 kwietnia 2018  roku zorganizowano Dzień Otwarty dla zainteresowanych edukacją w naszej szkole gimnazjalistów i ich rodziców. Na  zwiedzających czekały różnorodne atrakcje. W hali sportowej mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną  przy stanowiskach poświęconych poszczególnym typom klas  licealnych: lingwistyczno – humanistycznej (wychowawca – Robert Szulęcki ), matematyczno- informatycznej (wychowawca – Beata Czechowska), ekonomiczno  – społecznej (wychowawca – Katarzyna Kownacka), prozdrowotno – przyrodniczej  (wychowawca  – Małgorzata Szwed)  i techników: ekonomicznego (wychowawca – Agata Zawadzka)  oraz informatycznego (wychowawca – Mateusz Gąsiewski). Specjalnie dla gimnazjalistów przygotowano pokaz prezentacji i filmów      z wyjazdów zagranicznych uczniów,   zorganizowano zajęcia sportowe, quiz na telefonach komórkowych dotyczący wiedzy o ZS3, a ponadto w tym dniu miał miejsce finał konkursu języka niemieckiego dla gimnazjalistów. Dużym zainteresowaniem wśród młodzieży  cieszyły się szkolenia z kas fiskalnych, podstaw  trójwymiarowej grafiki komputerowej oraz warsztaty dotyczące wyboru kierunków kształcenia. Przyszli uczniowie naszej szkoły, oprowadzani  przez starszych kolegów z ZS3, mieli możliwość zwiedzenia placówki  i  doświadczenia atmosfery codziennej  nauki .

 

Agata Zawadzka

Odnośniki