HALA sportowo – widowiskowa ZS3 / CKU miejscem DEBATY na temat BEZPIECZEŃSTWA

21 listopada 2012

8 listopada 2012 w hali  sportowo-widowiskowej Zespołu Szkół nr 3 i Centrum Kształcenia Ustawicznego  w Wyszkowie  odbyła się debata społeczna dotycząca bezpieczeństwa na terenie powiatu wyszkowskiego. Organizatorami dyskusji byli Komenda Stołeczna Policji oraz Mazowiecka Komenda Wojewódzka Policji w Radomiu.

Tematy poruszane podczas dwugodzinnego spotkania to:

  • reorganizacja sieci gminnych posterunków policji,
  • komunikacja policji z mieszkańcami,
  •  niebezpieczne miejsca w Wyszkowie,
  • pokrywanie kosztów napraw zniszczonego mienia przez tych, którzy tego dokonali

Celem spotkania było również zapoznanie się z opiniami mieszkańców na temat pracy policjantów oraz ich oczekiwań względem służb mundurowych. Uwag mieszkańców wysłuchali nie tylko komendant powiatowy policji, starosta i burmistrz, ale również mazowiecki komendant policji i wicewojewoda.

 

 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odnośniki