II Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt

13 grudnia 2013

W piątek 13.12.2013r. o godzinie 12.00. został rozegrany II Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt. Do współzawodnictwa w rozgrywkach zgłosiły się trzy zespoły: I Liceum Ogólnokształcące z Wyszkowa, I Gimnazjum z Wyszkowa i Zespół Szkół Nr 3. Zespoły grały każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Po emocjonujących spotkaniach i wyrównanych meczach ostateczna kolejność była następująca:
I miejsce – I LO
II miejsce – Zespół Szkół Nr 3
III miejsce – I Gimnazjum
Wszystkie zespoły otrzymały z rąk Wicedyrektora Pana Jerzego Sasina medale, dyplomy a opiekunowie okolicznościowe prezenty.
Zespół Szkół Nr 3 reprezentowały: Iwona Wołyniec i Katarzyna Paciorek – III LOS, Patrycja Gorczyńska i Aleksandra Szymanowska – II LOL, Karolina Rozenek – III TE, Angelika Piecuska – I LOI, Maryla Modzelan, Ewa Abramczyk, Klaudia Słowikowska, Sandra Wróbel – I LOS. Opiekunem zespołu i organizatorem turnieju był Pan Tomasz Dąbrowski.
Wszystkim uczestnikom dziękuję za sportowe współzawodnictwo, opiekunom za zgłoszenie się do zawodów i Radzie Pedagogicznej za ufundowanie nagród.

Odnośniki