Inauguracja Powiatowych Igrzysk Sportowych 2015/16

25 września 2015

25 września  w Długosiodle odbyła się inauguracja sportowego roku szkolnego 2015/16. Honorowym gościem był Pan Starosta Powiatu Wyszkowskiego- Bogdan Pągowski, który uroczyście dokonał otwarcia zawodów. Ceremonię otwarcia uświetniło zapalenie repliki znicza olimpijskiego oraz wprowadzenie flagi olimpijskiej. Chorążym pocztu flagowego była Karolina Nadaj- uczennica klasy II LOS, ubiegłoroczna zwyciężczyni biegów przełajowych.

Zawody rozegrano w dwóch kategoriach- dziewcząt i chłopców. Dziewczęta miały do pokonania dystans 1000m, natomiast chłopcy 1500m. Wśród dziewcząt zwyciężyła Karolina Nadaj, najlepszym z chłopców okazał się Piotr Połodziuk z kl. I LOI. Na wyróżnienie zasługują również Karolina Pokraśniewicz, która zajęła III miejsce oraz Paulina Pokraśniewicz zdobywczyni V miejsca. Drużynowo dziewczęta zajęły I miejsce, natomiast  chłopcy uplasowali się na II miejscu.

Lista zawodników i zawodniczek reprezentujących ZS 3:

Dzięwczęta

 1. 1.       Pokraśniewicz Karolina kl. II LOS
 2. 2.       Pokraśniewicz Paulina kl. II LOS
 3. 3.       Nadaj Karolina kl. II LOS
 4. 4.       Deptuła Klaudia kl. II LOS
 5. 5.        Piotrowska Anita II TI
 6. 6.       Kania Weronika kl. II LOL
 7. 7.       Kuczuńska Kalina kl. III TE
 8. 8.       Żołyńska Paulina kl. LEA
 9. 9.       Żurawska Aneta kl. I TE
 10. 10.   Szymańska Karolina kl. I LEA

 

Chłopcy:

 1. Skura Szymon kl. III TI
 2. Borkowski Mateusz IV TI
 3. Kalinowski Dawid kl. II LOS
 4. Petrykowski Paweł kl. II TE
 5. Szymczak Adrian kl. I LEB
 6. Połodziuk Piotr kl. I LOI
 7. Bednarski Szymon kl. I TE
 8. Jachacy Adrian kl. I TE
 9. Mróz Patryk kl. I TE
 10. Szymański Michał  kl. I TE
 11. Ponichtera Daniel kl. I TI

 

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Odnośniki