Informatycy w Ardagh Glass

19 maja 2018

W  dn. 19.05.2018 czniowie 3 klasy Technikum Informatycznego ZS3 w Wyszkowie w ramach praktyk zawodowych odwiedzili Zakład Ardagh Glass w Wyszkowie.
Wycieczka składała się z dwóch części. W pierwszej części był wykład pt:  Przemysłowe sieci komputerowe.
Druga część to  praktyczny  pokaz sieci komputerowych pracujących w Zakładzie.
Uczniowie  mieli możliwość  poznać praktyczną stronę swojego przyszłego zawodu oraz nowoczesne sposoby sterowania i zarządzania produkcją.
Ta wizyta będzie to cenne doświadczenie oraz uzupełnienie wiedzy teoretycznej zdobywanej w szkole.
Na pamiątkę tej wizyty firma przygotowała upominki z logo Ardagh Glass.
Organizatorem wycieczki  i przewodnikiem po Hucie Szkła w Zakładach Ardagh Glass był Kierownik Działu Automatyki, mgr inż. Tadeusz Dzieniszewski, który jest jednocześnie nauczycielem przedmiotów zawodowych w Zespole szkół Nr 3 w Wyszkowie