Integracja klas pierwszych

21 października 2012

W dniu 18 października 2012 uczniowie klas: ILOS , ILOI, I LOEB wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę integracyjną do Nadleśnictwa Wyszków w Leszczydole Nowiny. Po godzinnej, pieszej wędrówce, wszyscy dotarli na miejsce i rozpoczęła się uczta z ogniska. Co trzy klasy, to nie jedna, więc kiełbaski piekły się na okrągło. Aby spalić nabyte kalorie( kiełbasa z ogniska około 210 [kcal] rozegrano mecze w piłkę nożną . Najlepszymi okazali się uczniowie klasy I LOS. Czas spędzony na integracji umilała nam piękna pogoda. Po krótkim odpoczynku i pamiątkowym zdjęciu wszyscy z uśmiechami na twarzy wrócili do szkoły.

Integracja klas pierwszych

 

 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odnośniki