Integracji klas pierwszych ciąg dalszy.

19 września 2014

Dnia 18 września klasa I LOI, I LOS oraz I LOE wraz z wychowawcami i opiekunami udały się na ognisko integracyjne do Nadleśnictwa Wyszków w Leszczydole Nowinach.  Pogoda nam dopisała, była bardzo ciepło i słonecznie i wszyscy w dobrych humorach doszliśmy na miejsce, gdzie czekało już  na nas rozpalone ognisko. Zmęczeni kilkukilometrową wędrówką, upiekliśmy sobie kiełbaski i odpoczęliśmy. Po zregenerowaniu sił czekała na nas bardzo ciekawa lekcja na temat zwierząt i roślin leśnych oraz pracy leśnika prowadzona przez panią leśnik Karolinę Gizińską, która z wielką pasją i poczuciem humoru opowiadała nam o prawach natury. Mimo, że był to dzień wolny od zajęć szkolnych wiele się nauczyliśmy, dobrze się przy tym bawiąc.  Potem mieliśmy czas wolny, który wykorzystaliśmy na grę w piłkę nożną i piłkę siatkową. Wspólnie mile spędzony czas i rozmowy pozwoliły nam lepiej się poznać i zintegrować.

Natalia Kowalska, ucz. kl. I LOI.

Odnośniki