Integracyjna wycieczka rowerowa uczniów z 1TP/TR

27 września 2020

          29 września, uczniowie klasy 1TP/TR  wraz z opiekunami: wychowawcą – p. Agnieszką Kalinowską, p. Magdaleną Kozon oraz p. Tomaszem Dąbrowskim wyruszyli na rajd rowerowy do Loretto. Po przebyciu ok.12 km odcinka, grupa dotarła na miejsce – do Sanktuarium w Loretto.

Poza celami integracyjnymi zespół klasowy m.in. kształtowaniem umiejętności współżycia w grupie, możliwości wzajemnego  poznania się, uczniowie  poznawali walory przyrodnicze Puszczy Kamienieckiej, udając się na spacer wzdłuż malowniczo położonej rzeki Liwiec. Dodatkowo, młodzież miała okazję wysłuchać prelekcji jednej sióstr loretanek na temat historii tego miejsca.

Na koniec wszyscy spotkaliśmy się przy ognisku i w miłej atmosferze rozmów piekliśmy kiełbaski.

Wyjazd na pewno zapadnie nam w pamięć jako pierwszy i bardzo udany 🙂

A.Kalinowska

Integracyjna wycieczka rowerowa uczniów z 1TP/TR
Integracyjna wycieczka rowerowa uczniów z 1TP/TR
Integracyjna wycieczka rowerowa uczniów z 1TP/TR
Integracyjna wycieczka rowerowa uczniów z 1TP/TR

Odnośniki