„ Internet pod lupą”

21 marca 2018

Pod takim hasłem odbyła się w szkole akcja związana z profilaktyką ryzykownych zachowań w Internecie.

Grupa uczniów Technikum Informatycznego przygotowała prezentację multimedialną i wyszukała filmy edukacyjne na temat zasad bezpieczeństwa w sieci. To właśnie uczniowie w zespołach dwuosobowych ( cztery zespoły ) zrealizowali zajęcia pod opieką nauczycieli. Każda klasa odbyła dwugodzinne z nimi spotkanie. Na koniec została przeprowadzona ankieta diagnozująca sposób korzystania z sieci przez naszych uczniów. Uczniowie dzięki temu działaniu mają większą świadomość zagrożeń w Internecie. Dla młodzieży przygotowujących zadanie i realizujących tę tematykę było to nowe, satysfakcjonujące i rozwijające doświadczenie.

Oprócz tego został wykonany plakat z hasłem: ”Tworzymy kulturę szacunku w sieci”

Uczniowie zaangażowani w akcję:

Wiktoria Ksiażek,

Bartosz Pędzich

Tomasz Osemka,

Mateusz Koziejuk

Marcin Kędzior

Wezenfeld Piotr

Zagumny Patryk

Mróz Jakub

Duchnowski Norbert

Drodzy Uczniowie serdeczne podziękowania w imieniu Dyrekcji i Grona Pedagogicznego za poświęcony czas, odwagę, energię, pomysły, otwartość, skromność, chęć niesienia pomocy.

„ Internet pod lupą”

Jpeg

Odnośniki