„It’s Christmas time … .” – uczniowie klasy I LOL z niecodzienną lekcją w Szkole Podstawowej Nr 1 w Wyszkowie

21 grudnia 2016

Dnia 21 grudnia 2016r. uczniowie z kl. I LOL tj. Małgorzata Abramczyk, Wiktoria Dąbkowska, Wiktoria Gajewska, Wiktoria Pamrowska, Patrycja Mróz, Weronika Wiśniewska oraz Jakub Siedlecki wraz z wychowawcą p. Agnieszką Kalinowską udali się do SP Nr 1 w Wyszkowie w celu przeprowadzenia zajęć w języku angielskim, o tematyce bożonarodzeniowej, dla dzieci z II klasy.

Całe zajęcia były oparte na utrwalaniu słownictwa o tematyce świątecznej, w formie gier i zabaw językowo – ruchowych m.in. balonowych kalamburów, poszukiwaniu elfów, tworzeniu bałwana czy wybudzaniu śpiącego, świętego Mikołaja. Nie zabrakło również piosenek świątecznych oraz wspólnie odśpiewanej kolędy.

Nasi uczniowie mieli okazję odkryć swój potencjalny talent pedagogiczny i sprawdzić się w nowej roli, która niewątpliwie przyniosła im wiele satysfakcji i pozytywnej energii

A.K.

Odnośniki