Komunikat – Fundacja „Kresy w potrzebie – Polacy Polakom”

13 marca 2020

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele,
Mając na względzie decyzję Premiera Mateusza Morawieckiego z ogromnym bólem serca, ale pełni odpowiedzialności za wszystkich angażujących się w Akcję wolontariuszy zmuszeni jesteśmy poinformować o odwołaniu wszelkich działań związanych z „Paczką na Kresy – Wielkanoc 2020” w tym zbiórki darów, przygotowanie paczek oraz kluczowego elementu Akcji czyli wyjazdu wolontariuszy na Kresy, na który tak wielu z Was oraz naszych Rodaków na Białorusi i Litwie czekało…
Przyłączamy się do apelu Ministra Zdrowia prof. Łukasza Szumowskiego, aby nie traktować najbliższych dni jako ferii, czasu wolnego tylko faktycznie jako czas kwarantanny, który powinniśmy spędzić w domu, w izolacji, starając się nie zakazić i nie zakażać innych.
Życzymy wszystkim naszym wolontariuszom siły, wytrwałości oraz cierpliwości i do zobaczenia niebawem na Kresach…

Odnośniki