Koncert Zuzanny Gardockiej w „Hutniku”

21 listopada 2015

W sobotę 21 listopada 2015r. na deskach Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „HUTNIK” odbyło się „Listopadowe spotkanie z zespołem Wyszkowiacy”. Prowadzącymi to spotkanie byli uczniowie ZS3 – Mateusz Zając i Natalia Salwin. Wydarzenie to rozpoczęło się koncertem Zuzanny Gardockiej, która jest uczennicą klasy 2 LOL w naszej szkole. Zuzia na keyboardzie zagrała wiązankę melodii inspirowaną twórczością Bacha.

Zapytana po przedstawieniu o wrażenia stwierdziła, że przed samym występem czuła dużą tremę i stres, bo wiedziała, że na sali jest dużo ludzi. Jednak, gdy zaczęła grać trema odeszła, a pozostała jedynie pełna koncentracja.- „Najgorsze były pierwsze dźwięki, potem już poszło z górki”.

Zuzanna wprowadziła całą widownię w niesamowity klimat, na chwilę odrywając swoją grą od szarej rzeczywistości. Podczas jej koncertu została wyświetlana prezentacja ze zdjęciami autorstwa Wiesława Czapskiego, przedstawiającymi uroki Puszczy Białej. Prowadzący powiedział, że „Zuzanna od dzieciństwa uroki Puszczy Białej podziwiać może tylko oczyma wyobraźni, w czym zapewne pomocna jest jej muzyka”. Myślę że o tym drugim miał okazję przekonać się każdy obecny na sali, ponieważ Zuzanna w przepiękny sposób przeniosła publiczność do innego świata.

                                                                                              JP

Odnośniki