Konkurs QUAD za 10 lat

20 listopada 2019

Lokalna firma Quad Graphics organizuje drugą edycję konkursu „What’s up Quad!”, w której to uczniowie mają szansę przedstawić w języku angielskim tę międzynarodową korporację swoimi oczami . W tym roku temat konkursu brzmi: „Quad za 10 lat”. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie jako, że I edycję wygrały uczennice naszej szkoły. Więcej informacji udzielą nauczyciele języka angielskiego, a poniżej odnośnik do strony wraz z informacją konkursie.

https://www.quadgraphics.pl/career/student-zone/konkurs

WR

„Organizatorem konkursu jest Quad/Graphics Europe, firma z branży poligraficznej działająca pod marką „Quad”. Quad w Wyszkowie jest spółką-córką amerykańskiej korporacji Quad, z główną siedzibą w Sussex w stanie Wisconsin.

What’s up Quad to konkurs, w którym uczestnicy, uczniowie szkół średnich z powiatów wyszkowskiego i pułtuskiego, używają wyłącznie języka angielskiego oraz uczą się kluczowych kompetencji cenionych na rynku pracy, tj. praca nad projektem i praca zespołowa.

Uczestnicy konkursu tworzą zespół projektowy 2-4 osób i wspólnie opracowują temat – w tej edycji „Quad za 10 lat”.

Technika wykonania projektu jest dowolna – może to być tekst, prezentacja multimedialna, film, wywiad, animacja poklatkowa, quiz, rysunek. Projekt może wykorzystywać jedną formę, lub łączyć wiele technik w kreatywny sposób.

Na uczestników konkursu, a także na opiekunów zespołów projektowych – nauczycieli języka angielskiego – czekają atrakcyjne nagrody.”

Odnośniki

Skip to content