Loteria fantowa

18 grudnia 2012

W dniu 05.12.2012 r. uczniowie klas I LEB i  II LOL, wychowawcy  tych klas: p. Agnieszka Kalinowska, p. Krzysztof Ostrowski oraz Samorząd Szkolny pod opieką pań Agnieszki Wydryszek oraz  Joanny Świętoń, przeprowadzili z okazji Mikołajek, coroczną akcję charytatywną, tzw. Loterię fantową.

Wcześniej, przez okres dwóch tygodni, zbierano fanty wśród młodzieży i pracowników ZS Nr 3. Ważny był każdy dar serca: zabawka, książka, kalendarz, notes…. W trakcie loterii, za symboliczną złotówkę, można było wygrać atrakcyjną nagrodę. Każdy los był wygrany. Dodatkowo zaproponowano młodzieży stoisko z ciastami (upieczonymi własnoręcznie J przez uczniów klas I LEB i  II LOL), które cieszyło się również dużym powodzeniem.

Szczególne podziękowanie należy się Klaudii Twardowskiej z kl. II LOL i Ewie Wierzchoń z klasy I LEB za wspaniałą koordynację imprezy. W wyniku przeprowadzonej akcji uzyskano ponad 550 zł. Zebrane pieniądze przeznaczone zostały na zakup przedświątecznych upominków dla dzieci z Domu Pomocy Społecznej w Niegowie oraz Domu Dziecka w Dębinkach. Organizatorzy bardzo dziękują tym klasom, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy czynnie włączyli się w loterię fantową.

ZAPRASZAMY ZA ROK !!!

Joanna Świętoń

Meow Gallery: The gallery is empty.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odnośniki