LOTERIA FANTOWA

6 grudnia 2013

Uczniowie klasy I TE pod opieką wychowawcy klasy Joanny Świętoń w dniu 06.12.2013 r.przeprowadzili z okazji Mikołajek, coroczną akcję charytatywną, tzw. Loterię Fantową.

Wcześniej, przez okres dwóch tygodni, zbierano fanty od młodzieży i pracowników ZS Nr 3. Ważny był każdy dar serca: zabawka, książka, kalendarz, notes… W trakcie loterii, za symboliczną złotówkę, można było wygrać atrakcyjną nagrodę. Każdy los był wygrany.

Dodatkowo zaproponowano młodzieży stoisko z ciastami ( przyniesionymi przez nauczycieli p. Justynę Zawieruchę i p. Roberta Szulęckiego  oraz uczniów klas I TE, IV TE), które cieszyło się również dużym powodzeniem.

Szczególne podziękowanie należy się Edycie Drózd z kl. IV TE oraz Paulinie Dąbkowskiej i Adamowi Wojtkowskiemu z kl. I TE za wspaniałą koordynacjęimprezy.

W wyniku przeprowadzonej akcji uzyskano ponad 360 zł. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup przedświątecznych upominków dla dzieci z Domu Pomocy Społecznej w Niegowie

Organizatorzy bardzo dziękują tym nauczycielom, pracownikom szkoły oraz klasom, którzy czynnie włączyli się w loterię fantową.

ZAPRASZAMY ZA ROK !!!

Joanna Świętoń