MEDYCZNA SZKOŁA POLICEALNA W WOŁOMINIE – TWÓJ PLAN NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ.

22 maja 2023

MEDYCZNA SZKOŁA POLICEALNA W WOŁOMINIE - TWÓJ PLAN NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ.

 

Nowa, bezpłatna placówka edukacyjna na mapie powiatu wołomińskiego! Od września swoje drzwi dla słuchaczy otwiera wyjątkowa szkoła powołana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, będąca odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku pracy w sektorze zawodów specjalistycznych. Medyczna Szkoła Policealna w Wołominie przy ulicy Sasina 33 będzie nowoczesną jednostką dla wszystkich, którzy marzą o zdobyciu intratnego i prestiżowego zawodu. Miejsce wyróżniać będzie wysoce wykwalifikowana kadra pedagogiczna posiadająca ogromną wiedzę merytoryczną jak i doświadczenie praktyczne. Głównym celem placówki jest wykształcenie słuchaczy w taki sposób, aby po zakończeniu edukacji mogli oni jak najszybciej podjąć pracę w wybranej profesji. Ważnym atutem szkoły będzie stała współpraca z placówkami medycznymi gwarantująca uczniom możliwość profesjonalnych praktyk i szkoleń profilowych na najwyższym poziomie. Zajęcia na poszczególnych kierunkach będą odbywać się w trybie dziennym, stacjonarnym i zaocznym. Nie wymagamy świadectwa maturalnego, a jedynie dokumentu ukończenia szkoły średniej. Spójrz na listę dostępnych kierunków i wybierz ten najlepszy dla siebie: 

 

 • asystent osoby niepełnosprawnej
 • opiekun medyczny
 • opiekun osoby starszej
 • opiekunka środowiskowa
 • technik sterylizacji medycznej
 • terapeuta zajęciowy
 • podolog
 • asystentka stomatologiczna
 • technik elektroradiolog
 • opiekunka dziecięca
 • technik bezpieczeństwa i higieny pracy
 • technik elektroniki i informatyki medycznej
 • technik farmaceutyczny
 • technik masażysta
 • technik usług kosmetycznych 

 

Po szczegóły związane z rekrutacją na semestr 2023/2024 zapraszamy na nasza stronę internetową www.mspwolomin.pl 

Odnośniki