Międzypowiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych

17 września 2021

Po zawodach powiatowych przyszedł czas na zawody międzypowiatowe w sztafetowych biegach przełajowych które odbyły się w Ostrołęce w dniu 17.09.2021 roku. Nasze dziewczęta pod opieką Pana Mateusza Gąsiewskiego i ciężkiej rywalizacji z innymi drużynami zdobyły I miejsce. Drużyna Zespołu Szkół Nr 3 po raz kolejny zdobywa mistrzostwo międzypowiatu i kwalifikuje się do mistrzostw Mazowsza na których rok temu dziewczęta zdobyły zloty medal. Trzymajmy kciuku za naszą drużynę „złotek”, aby w nowym składzie  powtórzyły wyczyn dziewcząt z poprzedniego roku! 

Skład zwycięskiego zespołu:

Banach Kornelia Łucja 1 LE

Dana Oliwia 2LL

Łachacka Małgorzata 1LE

Oniszk Joanna 3LOE

Prusik Oliwia 1LL

Świdwa Gabriela 1LZ

Zawadzka Natalia 2LZ

Zawadzka Weronika 2LZ

Jeryng Katarzyna 3LOZ

Odnośniki