Możemy pomóc! Europejski Tydzień Języków Obcych

11 marca 2022

Drodzy uczniowie,

już od poniedziałku ruszamy z Naszą „wędrówką” po europejskich państwach. Czekają Nas niespodzianki przy okazji Dnia Francji / Włoch / Hiszpanii , Dnia Wielkiej Brytanii, Dnia krajów niemieckojęzycznych oraz Dnia Świętego Patryka

a wśród nich: ciekawostki językowe, prezentacje, quizy, gry, konkursy, muzyczne niespodzianki … a także regionalne przekąski 🙂 

Nie zapominamy jednak o tym co dzieje się za Naszą wschodnią granicą i dlatego też wraz ze Szkolnym Kołem Wolontariatu przeprowadzimy w tym czasie zbiórkę pieniężną dla osób dotkniętych wojną na Ukrainie.

W szkole pojawią się wolontariusze z puszkami, którzy będę zbierali datki.

Zbiórka potrwa do piątku 18.03.

Możemy pomóc! Europejski Tydzień Języków Obcych

 

Organizatorzy i Szkolne Koło Wolontariatu

Odnośniki