Najlepszy projekt w województwie!

23 maja 2024

Drodzy Państwo!

Z wielką radością i dumą informujemy, że nasz projekt Future Perfect zdobył prestiżową nagrodę Srebrnego Wilka , otrzymując miano najlepszego projektu w województwie mazowieckim! 

To niezwykłe wyróżnienie jest świadectwem ciężkiej pracy, zaangażowania i innowacyjności, które włożyliśmy w realizację tego przedsięwzięcia. 

Future Perfect to projekt, który miał na celu zwrócenie uwagi na istotę języka angielskiego w przyszłości oraz na rynku pracy, ponieważ język angielski nie stanowi już tylko dodatku do uzyskania satysfakcjonującej pracy, lecz jest jego podstawą. 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym partnerom, bez których sukces ten nie byłby możliwy 

  • Szkoła Języka Angielskiego British House – za wsparcie językowe i edukacyjne, dzięki któremu powstały nasze innowacyjne zestawy edukacyjne.
  •  Educatius Group – za udział Dominika w naszym spotkaniu, który wzbogacił naszą wiedzę o międzynarodowych możliwościach edukacyjnych.
  • Grammar Mamma – za cenny udział w naszym spotkaniu, który przyczynił się do pogłębienia kompetencji językowych uczestników.
  • Baltic Council for International Education – edukacja za granicą – za prelekcję na temat edukacji zagranicznej, która otworzyła przed nami nowe perspektywy i możliwości.
  •  Gmina Wyszków – za niezwykłą pomoc oraz wsparcie finansowe, które umożliwiło nam realizację wielu kluczowych działań projektowych.
  •  Tuba Wyszkowa – za promocję naszego projektu i informowanie społeczności lokalnej o naszych sukcesach, co pomogło nam dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.
  •  Nowy Wyszkowiak – za wsparcie medialne i pomoc w dotarciu do szerszego grona odbiorców, co przyczyniło się do zwiększenia zasięgu naszego projektu.
  •  Wyszkowski Dziennik Internetowy – za relacje na bieżąco z postępów naszego projektu i zaangażowanie w jego promocję, co pomogło nam utrzymać zainteresowanie i wsparcie społeczności.
  •  Zespół Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie – za otwartość na współpracę i udostępnienie swoich zasobów edukacyjnych, co umożliwiło realizację licznych działań projektowych. ZS3 uplasowało się również w rankingu najlepszych szkół według fundacji zwolnionych z teorii na 50 miejscu w Polsce oraz na 10 miejscu w województwie mazowieckim! Jest to ogromny sukces!
  •  Największe podziękowania kierujemy do opiekuna naszego projektu, Pani Dorota Jaszkowska, której nieoceniona pomoc i wsparcie były kluczowe dla sukcesu projektu Future Perfect.

Każdy z Was wniósł coś wyjątkowego i nieocenionego do naszego projektu, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Wasza współpraca i wsparcie były kluczowe dla osiągnięcia tego sukcesu. Razem udowodniliśmy, że wspólne działania mogą przynieść spektakularne efekty. 

Dziękujemy i cieszymy się, że mogliśmy razem z Wami realizować projekt Future Perfect. 

 

Z wyrazami wdzięczności,

Zespół Projektu Future Perfect.

 

Projekt Future Perfect został zrealizowany w ramach ogólnopolskiej olimpiady ,,Zwolnieni z teorii”

Projekt wykonali:

Kacper Kokoszka
Nikola Andrzejewska
Kamila Owsianka
Julia Romańska
Daria Dębek
Nina Rudnik
pod opieką Pani Doroty Jaszkowskiej.

Odnośniki