Nie ma złej pogody

3 października 2022

W dniu 3 października 2022 roku na boisku ZS nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie odbyły się powiatowe zawody w piłce nożnej dziewcząt szkół średnich. W zawodach wzięło udział 5 reprezentacji szkół naszego miasta. Po otwarciu, drużyny rozpoczęły rywalizację grając systemem „każdy z każdym”. Po pierwszym meczu z gospodarzami z wynikiem 0:0 nasze zawodniczki były zdeterminowane, aby wygrać następne mecze i wygrały wszystkie.  Pogoda niestety nie dopisywała i podczas meczów padało oraz wiał silny wiatr, co powodowało szybsze zmęczenie naszych dziewczyn. Po rozegraniu czterech meczy zostały podliczone punkty ( zgromadziliśmy 10) oraz zdobyte  bramki (14), jak i stracone (1). Dzięki bardzo dobrym wynikom udało nam się zdobyć I miejsce. Oliwia Wróbel uczennica klasy 4LZ  została uznana za najlepszą zawodniczką turnieju, nasza bramkarka z klasy 2LZ w całych rozgrywkach „puściła” tylko jednego gola.

Skład drużyny ZS nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie:

Oliwia Wróbel 4LZ

Łucja Stalmach 2LZ (bramkarz)

Zuzanna Marszał 2LZ

Weronika Szymczak 3LZ

Zuzanna Gierek 1TR

Julia Stadnik 2LL

Marta Reska 1LZ

Emilia Chudy 1LZ

Aleksandra Łobacz 1LI

Weronika Kulik 2TE

Natalia Kamińska 1LEb

Natalia Wróbel 1TR

Paulina Grzymała 2TE

Paulina Grzymała, Weronika Kulik 2TE

 

Odnośniki