Niezapomniane wspomnienia. Z dziejów szkoły i nie tylko.

19 czerwca 2023

Jednym z ciekawych wydarzeń związanych z obchodami Dnia Patrona w naszej szkole było spotkanie z p. Karolem Pękulem, wieloletnim nauczycielem i wicedyrektorem naszej szkoły. Otwierało ono cykl spotkań z ciekawymi ludźmi z Wyszkowa i okolic. 16 czerwca młodzież klas 2LZ i 2 LL mogła posłuchać ciekawych wspomnień pana Pękula dotyczących m.in. pracy w szkole czy w kopalni. Z ogromnym zainteresowaniem uczniowie słuchali opowieści  o pracy w TVP oraz o zaangażowaniu politycznym gościa. Godzinne spotkanie szybko dobiegło końca i uzmysłowiło młodzieży, że osoba, z którą rozmawiali, to człowiek o wielu talentach i pasjach.

Zapis rozmowy zostanie wkrótce zamieszczony na łamach gazetki szkolnej „ Echo Trójki”

Zapraszam do lektury.

Agata Marciniak

Odnośniki