Nowe Gry Planszowe i Zręcznościowe od Rady Rodziców ZS3 – Wspaniała Rozrywka dla Uczniów

29 maja 2024

Niezwykle atrakcyjny i ciekawy zestaw gier planszowych, zręcznościowych, pamięciowych i logicznych został ufundowany przez Radę Rodziców ZS3 dla społeczności szkolnej. Pan Dyrektor A. M. Mickiewicz przekazał cały zestaw do szkolnej biblioteki, który pozwoli uczniom przebywającym w strefie chillout’u w atrakcyjny i aktywny sposób spędzić czas, łącząc naukę i zabawę. To dobry sposób na integrowanie się młodzieży oraz kształtowanie odpowiednich zachowań. Nasi uczniowie zdążyli już przetestować zestaw gier, 29 maja w przygotowanym dla nich Dniu Dziecka. Zapraszamy i zachęcamy do korzystania z tej atrakcji, a w przyszłości planujemy zorganizowanie szkolnego turnieju gier planszowych. Radzie Rodziców dziękujemy za inicjatywę.

Biblioteka szkolna

Odnośniki