Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości

5 grudnia 2019

W dniu 5 grudnia 2019 roku odbył się XX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z  Rachunkowości dla uczniów szkół średnich na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły z  klas 3TE i 4TE. Szkołę reprezentowali: Karolina Kowalska, Piotr Nowak, Karol Powierza z  klasy 3TE oraz Agata Szymanik, Angelika Bajorek i Dawid Fedorczyk z IV TE. 

Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym uczestnicy musieli odpowiedzieć na 25 pytań zamkniętych. W drugim etapie najlepsi walczyli o indeksy wyższej uczelni. Podczas przerwy między pierwszym a drugim etapem uczniowie wysłuchali ciekawego wykładu na temat rachunkowości.

Opiekunem konkursu była pani Renata Lalak.

Agata Szymanik

Dawid Fedorczyk

Odnośniki