Osiągnięcia uczniów klasy I LOS

9 lutego 2014

1. Kużnia Talentów: Sylwia Stalmach, Jakub Karłowicz, Maryla Modzelan i Mariusz Szczesny.
2. Powiatowe biegi przełajowe: Karolina Orłowska.
3. Powiatowe zawody w piłce nożnej dziewcząt: Milena Wasilewska, Karolina Orłowska, Klaudia Słowikowska, Maryla Modzelan, Ewa Abramczyk – V miejsce.
4. Powiatowe zawody w piłkce nożnej chłopców:Cezary Lonca- I miejsce.
5. Szkolny turniej piłki halowej chłopców:Cezary Lonca, Norbert Gemzała, Norbert Fijałkowski, Mateusz Ciskowski, Damian Kuchta, Maciej Szczepański, Jakub Karłowicz, Bartosz Szcesny, Mateusz Gołaś, Mateusz Jabłoński, Błażej Marzoch, Jakub Kukwa, Dawid Koczara.
6. Powiatowe zawody w piłce koszykowej dziewcząt: Milena Wasilewska, Sylwia Stalmach, Klaudia Jagielska – II miejsce.
7. Powiatowe zawody w piłce koszykowej chłopców: najwszechstronniejszy zawodnik turnieju – Domonik Wróblewski.
8. II Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt: Maryla Modzelan, Ewa Abramczyk, Klaudia Słowikowska, Sandra Wróbel, Natalia Balińska- II miejsce.
9. II Turniej Czterech Szkół w piłce siatkowej dziewcząt: Maryla Modzelan, Ewa Abramczyk, Klaudia Słowikowska, Sandra Wróbel, Natalia Balińska – II miejsce.
10. Szkolne Jasełka: Sylwia Stalmach, Maryla Modzelan, Dawid Zwoliński.
11. Występy z Kołem Teatralnym ,, Kometa” : Maryla Modzelan, Jakub Karłowicz.
12. Szkolna Liga Siatkówki chłopców I Liga:Mateusz Jabłoński, Bartosz Szczesny, Norbert Fijałkowski, Mateusz Gołaś i Jakub Karłowicz.
13. Szkolna Liga Siatkówki dziewcząt II Liga: Klaudia Słowikowska, Ewa Abramczyk, Sandra Wróbel, Natalia Balińska, Milena Wasilewska, Maryla Modzelan.
14. Zawody szkolne w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców: Ewa Abramczyk, Milena Wasilewska, Karolina Orłowska, Dawid Zwoliński i Norbert Gemzała.
15. Uczestnictwo w zajęciach Wyszkowskiej Orkiestry Dętej: Jakub Karłowicz, Mariusz Szczesny.
16. Udział w Ochotniczej Straży Pożarnej: Klaudia Słowikowska i Jakub Karłowicz.
17. Udział w Turnieju Ogólnopolskim Coca Cola Cap – Cezary Lonca.
18. Udział w Turnieju w ramach WOŚP: I miejsce chłopców piłki siatkowej – Bartosz Szczesny, Jakub Karłowicz,Mateusz Gołaś, Mateusz Jabłoński; w turnieju piłki nożnej: Cezary Lonca, Bartosz Szczesny; piłka siatkowa dziewcząt: Ewa Abramczyk, Sandra Wróbel, Natalia Balińska, Klaudia Słowikowska.

Serdecznie gratuluję – wychowawca klasy Pan Tomasz Dąbrowski.