Oskar Kuchta zwycięzcą konkursu „Migawki miejskie”

4 czerwca 2020

Miło mi poinformować, że wśród laureatów tegorocznej- X Edycji Konkursu Fotograficznego „Fotopołowy” organizowanego przez Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach znalazł się uczeń klasy 1LOI Oskar Kuchta, który liczbą 444 głosów wygrał głosowanie internautów.

Oskar Kuchta zwycięzcą konkursu „Migawki miejskie”

 

 Konkurs Fotograficzny „Fotopołowy” skierwony jest do uczniów szkół średnich, którzy amatorsko zajmują się fotografią. Z roku na rok konkurs cieszy się  coraz większą popularnością. W każdej edycji organizatorzy konkursu przygotowują ciekawe tematy skupiające wielu fanatyków fotografii. Laureaci konkursu poza pamiątkowym dyplomem otrzymują także interesujące nagrody rzeczowe.

Oskar Kuchta zwycięzcą konkursu „Migawki miejskie”

 

Oskar Kuchta zwycięzcą konkursu „Migawki miejskie”Dodatkowo warto wspomnieć, że na nagrodzonej fotografii ucznia naszej szkoły znajduje się uczennica klasy 1LOI Aleksanadra Sienkiewicz.

Gratulujemy Oskarowi sukcesu!

Wychowawczyni kl.1 LOI – Grażyna Witkowska

Odnośniki